Školní kapela Slunečnice v Praze

V sobotu se naše školní kapela Slunečnice z pobočky Štěpánov nad Svratkou, zúčastnila finálového kola soutěže Festival Brána. Konalo se v Praze na Malé Straně  v Divadle Na Prádle. Sjeli se sem vítězové oblastních kol z celé ČR. Konkurence byla veliká, výkony soutěžících skvělé a role poroty velmi těžká. Slunečnice sice ocenění nezískaly, ale od poroty pro ně zaznělo spoustu krásných slov i podpory do dalšího hraní.

 

Zpět